ANKETA: Norman Reedus, Keanu Reeves… které další celebrity byste rádi viděli ve hrách?

Ne všichni hráči si to dokázali přiznat, ale Keanu Reeves a jeho vystoupení na letošní E3 konferenci Microsoftu zastínilo i samotnou prezentaci Cyberpunku 2077. Svět hollywoodských hvězd táhne ve velkém i na herní scéně, není tedy divu, že Hideo Kodžima nacpal do Death Stranding hned několik celebrit. Je možné, že se k podobnému kroku bude uchylovat čím dál více tvůrců, což nás přivádí k otázce…

Kdybyste měli možnost narvat do libovolné hry nějakou zahraniční nebo českou celebritu, která by to byla?

Viet Tran

V případě zahraničních celebrit mám jasno. Morgan Freeman. Vlastně je docela jedno, do jaké hry bych ho narval. Vždy by se znenadání a v tu nejdivnější chvíli objevil v cutscéně a svým božským hlasem následně pronesl nějakou zajímavost nebo filozofickou myšlenku. Jako v South Parku.

Z českého rybníčku je výběr o něco složitější, ale takový Richard Krajčo by mohl zaujmout roli extrémně otravného Adoring Fan z The Elder Scrolls IV: Oblivion. Jen by místo otravných oslavných ód Krajčo jednoduše zazpíval něco z repertoáru kapely Kryštof. Věřím, že jakmile bych uprostřed mely napopáté uslyšel refrén Obchodníka s deštěm, nejspíš bych praštil molagbalským palcátem i jeho.

Patrik Dvořáček

Sáhnu trochu do české historie a vytáhnu největší legendu našich internetů – Šimona Cabana. Že nevíte, o koho jde? Moc se vám nedivím, mnohem známější je pod jménem DJ Arnoštek. Nejslavnějšího českého diskžokeje bych i s jeho diskotékou přenesl do světa Wolfensteina. Proč?

V moderním rebootu se B. J. Blazkowicz setkal s kytaristou J(imim Hendrixem), jemuž existence modrookého hudebníka z československých luhů a hájů není až tak vzdálená. Členům protinacistického odporu by mohl naprosto jednoduše udržovat morálku. S Arnoštkem je přece všechno fajn!

Ondra Pešek

Lámal jsem si hlavu, lámal, ale pořád mě nic nenapadalo. Pak mi na jedné záložce v Chromu naskočila reklama na mobilního operátora s Jakubem Kohákem a já měl najednou jasno. Kohák by byl skvělý Trevor z GTA V. Jen si to představte.

Teď k té zahraniční celebritě. Na Death Stranding se těšíme snad všichni, ale hra by to mohla být ještě lepší, kdyby hlavní postavu hrál drsňák Norman Reedus a záporáka třeba… Mads Mikkelsen. Ou, počkat. Tak teď vážně. Na E3 se představil Watch Dogs 3 v post-brexitovém Londýně a já tam chci alespoň maličké cameo Liama Gallaghera. Víte, kdo to je, že?

Snad tohle nikdo nebude brát jako reklamu. A fakt tam ta podobnost s Trevorem je.

Martin Chlup

Nemusím se příliš dlouho zamýšlet, abych stvořil grandiózní vylepšení v oblíbeném Zaklínači 3, a obsadil herečku Yennefer z Vengenbergu někým jiným. A která herečka by si zasloužila obsazení? Je to až tristně jednoduché. Pokud vám už sestoupila varlata a máte nasledováno něco málo porna, určitě znáte Lucku z Choltic.

Ano, Lucka by mohla hrát Yennefer, a když postoupím ve své zvrácené fantazii ještě dál, Vica Kerekes by zvládla roli Triss Ranuncul. Myslím, že napíšu do CD Projekt Red svůj skromný požadavek. Tleskejte mi a posílejte děkovné koše s uzeninami, až se tohle vyplní. Nemáte zač.

Ilustrační obrázek nebo video si tentokrát odpustíme. Radši nám napište, které další celebrity by se hodily do her. A pokud možno už žádné choltické holčiny.

 

Autor:
Jsme mladí, bez peněz a v depresích, hry nám ale pomáhají se s tím vším vyrovnat.

Napsat komentář