ANKETA: Začíná E3. Co vás na ní každoročně štve a co nechcete letos vidět?

Už dnes začne první ze série konferencí v Los Angeles. Pravda, EA Play (který můžete sledovat níže) se sice k oficiálnímu E3 line-upu už tolik nehlásí, ale stále ho bereme jako součást jedné z nejočekávanějších události herního byznysu. I my budeme čučet, jako vždy. Ale ne všechno, co se odehraje na streamu, hltáme s nadšením…

Co nechcete vidět na letošních E3 konferencích? Co vás na ní každoročně štve?

Viet Tran

Je to marný odpor, ale vybleju to ze sebe. Na sportovní pasáž EA Play se prostě nechci a nebudu koukat. Holt je to pro mě coby sportovního nenadšence každoroční těžká nuda. Díky bohu, že už nepíšeme novinky a nemusíme se tvářit, jak moc nadšeně informujeme o dalším ročníku FIFA s lepší fyzikou chlupů na nohou a realističtějšího potu v podpaží fotbalistů. Fandy série chápu, ale prostě konkrétně tuhle část konference nedokážu sledovat se zájmem.

Na druhou stranu chci, aby Devolver Digital neubral na své předtočené show ani kapičku krve. Tyhle herní buřiče je na scéně třeba. A taky doufám, že Ubisoft nezanevře nad tanečním číslem během své konference. Je to takový můj guilty pleasure.

Jo, a snad už se organizátoři poučili, že mainstreamové zpěvačky, které dokola (a s neúspěchem) vyzývají herní novináře k divokému tanci, jsou prostě špatný nápad. A jakmile začnou květnatě mluvit o hrách, to už je teprve utrpení. Stejně jako podivní youtubeři místo zkušených E3 moderátorů. Brrr.

David Řasa

Asi nechci vidět nic kromě trailerů, žádnou tu omáčku okolo. Nechci se koukat na tu programovou krizi identity producentů show, kteří se stále nerozhodli, jestli je to celé divadlo pro fanoušky, novináře, nebo investory a tak se na pódiu střídají tančící pandy s nudnými CEO společností.

Nechci slyšet další snůšku keců ve stylu Todda Howarda, co slibují nesplnitelné stále a stále dokola. Nechci vidět celebrity, jež nadšeně mluví o hrách, které neviděly ani na obrázku. Krvácí mi uši, když slyším nascriptované “role-play” voice chaty hráčů při ukázkách gameplaye. Zvracím z očí při každém impozantním, graficky realistickém traileru, který po 2 letech při vydání hry slouží už jen jako materiál do komparačních videí.

Pak ty hry má brát někdo vážně.

Patrik Dvořáček

Vezmu to rychle a přímo k věci. Nechci vidět Ubisoft konferenci bez Aishy Tyler. Nechci vidět Skyrim na další platformě. S*rou mě producenti, co se marně snaží hypovat svůj produkt (většinou to viditelně s*re i přítomné publikum).

Nechci vidět bezchybné výstupy, můj nejoblíbenější moment z loňska je rozbitý mikrofon z PC Gaming Show. A nakonec budu rozhodně nasr*ný, až znovu neoznámí Dishonored 3.

A co nemáte rádi na E3 konferencích vy? Dejte vědět, my jdeme už pomalu koukat. A vy můžete taky, stream najdete níže.

 

Autor:
Jsme mladí, bez peněz a v depresích, hry nám ale pomáhají se s tím vším vyrovnat.

Napiš komentář