VYHLÁŠENÍ: Soutěž o Cyberpunk 2077, pár dárků a, ehm, deodoranty i povlečení s Keanu Reevesem

UPDATE: Tak hotovo, protříděno, seřazeno a vylosováno. Z těch několika stovek soutěžících se mohou na novoroční dárek těšit následující šťastlivci:

  • David Valuch: Krabicová verze hry Cyberpunk 2077 pro PC, přívěsek a nášivka
  • Vojtěch Štěrba: Krabicová verze hry Cyberpunk 2077 pro PS4, přívěsek a nášivka
  • Šimon Pavlas: Kniha The World Of Cyberpunk 2077, dárkové balení Old Spice, dakimakura povlečení s Keanu Reevesem, přívěšek a nášivka

Výhercům gratulujeme a všem ostatním mockrát děkujeme za účast! Jaro bývá relativně klidné, co se týče her, ale máme už pár nápadů na nějaké další soutěže. Kdo ví, třeba klapne i nějaký ten hardware. Díky za pozornost a zase někdy u další soutěže!

Původní text: Naše poslední velká soutěž tohoto roku se prostě nemohla točit kolem jiné hry. Cyberpunk 2077 zatím dále testujeme na více platformách, než ale vyplivneme finální verdikty, můžete s trochou štěstí vyhrát poměrně štědrou povánoční kyberpunkovou nadílku. Ceny jsou tentokrát poněkud… netradiční.

Díky českému distributorovi Comgad můžete vyhrát PC nebo PS4 verzi hitu od polského studia CD Projekt RED. Krabicovky, které jsou k dostání u všech oveřených prodejců, jsou samy o sobě velice štědré: těšit se tak můžete na pohlednice, tištěného průvodce světem Cyberpunku 2077, mapku Night City, nálepky a CD se soundtrackem, stejně jako na digitální bonusy. V soutěžním formuláři níže nám jen zaškrtněte, kterou platformu preferujete, losovat je budeme zvlášť.

No, a teď další položky, které možná ocení ti, co se už dávno prohání ulicemi Night City. Vyhrát můžete třeba výživnou a skvěle zpracovanou knihu Svět hry Cyberpunk 2077 od nakladatelství Crew a Fantom Print. Dále k ní získáte dakimakura/body pillow povlečení s Keanu Reevesem. A nepředstírejte, že byste ho nechtěli po nocích objímat, moc dobře víme, že ano. Stejně jako my.

Na závěr k tomuto balíčku dostanete i dárkovou sadu chlapských deodorantů a sprchových gelů Old Spice Roamer s motivy Cyberpunku. Neptejte se, kde jsme ji sebrali. Prostě berte a zbavte se svého mužského pižma. Třeba po tom objímání s Reevesem. Na závěr pak ke všem cenám přihodíme i přívěšek Samurai v líbivé krabičce a nášivku korporace Arasaka.

Celkem tedy soutěžíme o trojici následujících balíčků:

A. Krabicová verze hry Cyberpunk 2077 pro PC, přívěsek a nášivka

B. Krabicová verze hry Cyberpunk 2077 pro PS4, přívěsek a nášivka

C. Kniha The World Of Cyberpunk 2077, dárkové balení Old Spice, dakimakura povlečení s Keanu Reevesem, přívěšek a nášivka

Uf, tak to by bylo. Co je pro to všechno třeba udělat? Stačí hodit lajk na naši facebookovou stránku Cooldown.cz (jde o podmínku soutěže) a odpovědět na soutěžní otázky ve formuláři níže.

Soutěž ukončíme 31. prosince 2020 včetně, hezký na Nový rok pak vylosujeme trojici výherců, které pak zveřejníme na FB i zde v aktualizovaném článku. Pokud možno si hlídejte e-maily, ať si můžeme potvrdit poštovní adresy k odeslání výher.

To by bylo všechno. Přejeme všem hodně štěstí, zdraví a krásné vánoční svátky!

Autor:
Jsme mladí, bez peněz a v depresích, hry nám ale pomáhají se s tím vším vyrovnat.

Napiš komentář