FOTOGALERIE: Stánky s nezávislými hrami, cosplayeři a koláčky. Game Access ’19 obrazem

Hlavní reportáž z Game Accessu ’19 jsme vydali před několika dny, tím ale náš coverage nekončí. Vlastně jsme ve skluzu. Při uklízení paměťovek mobilů a foťáků jsme našli několik snímků, které jakž takž ještě nezpůsobují vyrážku na očních bulvách, tudíž jsme se rozhodli vytvořit fotogalerii. To ať se můžete pokochat, jak vypadal letošní ročník brněnské herní konference, o které každý rok píšeme.

Články ke konkrétním hrám ještě zpracováváme, bohužel nás zdržují jak zkoušky, tak přípravy na letošní Gamescom. Těšit se ale můžete na rozsáhlý text o Someday You’ll Return, dojmy z nové verze Lost Hero, text o aktivismu ve hrách jako Fantastic Fetus či oslavné ódy na masakrování robotích úředníků v Silicomrades.

Bude toho ještě hodně. Mezitím se kochejte našimi těžce neuměleckými fotografiemi. Hlavní reportáž s pádnými důvody, proč byste na akci příště neměli chybět, najdete zde.

Autor:
Už několik let šéfuju herním webům, což je důvod, proč mi padají vlasy a trpím nespavostí. Ale možná je to tím, že se věnuji i politickému zpravodajství. Nebo tím, že se stále ženu za magisterským titulem a do toho se snažím naučit japonsky...

Napsat komentář